Čo si zabaliť na letnú dovolenku?

19:17Štyri týždne. Presne mesiac nás delí od odletu na letnú dovolenku a ja už v duchu škrtám dni a noci do balenia. Napriek tomu, že tento rok si cestovanie užívame plnými dúškami a takmer každý mesiac odchádzame smer letisko, na letnú dovolenku sa teším, ako keby som celý rok nevytiahol päty z Prahy.  
Medzipristátie v Paríži, osemhodinový let a posun o šesť hodinových pásiem. Po absolvovaní cesty, ktorú budú charakterizovať práve tieto body, vystúpime na malom ostrove Guadaloupe (ak Vám to nič nehovorí, klik) a dobrodružstvo môže začať!

Onedlho nastane presne to obdobie, kedy začnem spisovať zoznamy veci, ktoré by sa nám hodili počas letnej dovolenky a ktoré určite nemôžeme nechať doma (taktiež sa vám stáva, že pri balení si spomeniete na milión vecí, ktoré počas dovolenky budete potrebovať no v konečnom dôsledku ich ani z kufru nevybalíte?). Pomaly už začíname s nákupom kozmetiky na opaľovanie a tentokrát (pozor!) budeme zháňať aj potápačskú sadu. Premýšľam, že tento rok si zaobstarám aj nové plavky. Tie posledné som mal s floral potlačou a tentokrát sa obzerám skôr po jednofarebných kúskoch či geometrickej potlači. K nim jednoduché basic tričko, veľkú osušku, slnečné okuliare, slamený klobúk a už si len užívať slnečné dni, more, piesok, exotické ovocie a sladké ničnerobenie. 


plavky, tričká – letná kolekcia Esprit / osuška - F&F / okuliare - Saint Laurent / klobúk – Tonak  / parfém - Givenchy - Gentlemen OnlyParisien Breakpotápačská sada - Technisub Favola / taška - Jeremy Scott for Longchamp 

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Úžasné :) prečo práve Guadaloupe? Som si to musela vygoogliť, aby som bola múdrejšia :) Vyzerá úžasne a teda nie je to žiadna okukaná klasika :) Krásnu dovolenku želám!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Chceli sme tento rok trochu exotiky a práve niečo "neokukané" (aj keď samozrejme aj na okukaných miestach môže byť parádne), takže niekoľko pozitívnych recenzií a reakcií na túto destináciu nás presvedčili :)

   Navyše je to Francúzska kolónia, takže všetci tam hovoria po anglicky či francúzsky, platí sa tam Eurom a je to vlastne najvzďalenejší člen Európskej únie :) No a je tam krásne :)

   Odstrániť
 2. Great stuff!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>