Dovidenia

17:54


Myslel som, že tento post začnem nejakým pateticko-lyrickým úvodom o tom, ako dlho som tieto riadky nosil v hlave... Ale nie. Vedel som, že to raz príde, no nijak špeciálne som sa nepripravoval. Nemám ďakovnú reč ani žiadne slová na rozlúčku. Tento blog jednoducho opúšťam. V tichosti a mieri.

Bolo to šesť výborných rokov, takmer šesťsto článkov, množstvo nových tvári a úžasných zážitkov. Ukázal som vám čím žijem, čo nosím a kade chodím. Tento blog sa so mnou presťahoval do Prahy, tak trochu mi pomohol nájsť si serióznu prácu (Ďakujem!) a mapoval prvé kroky dospeláckeho života. Bolo to všetko viac než skvelé a som rád, že som sa v to jedno upršané letné popoludnie rozhodol pre blogovanie.

Nelúčim sa úplne, stále ma môžete čítať v projekte Mes Hommes. Tu to však zatváram a ešte raz ďakujem za príjemnú spoločnosť a každú jednu spätnú väzbu. Bolo to skvelé, boli ste skvelí! :)

You Might Also Like

6 komentárov

 1. :( normálne mi je smutno, škoda že som tento blog neobjavila skôr... ale som rada, že Mes Hommes pokračuje ďalej, tak sa teším aspoň na články tam :) ZuZu

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Casto ma tvoje clanky dobre pobavili.
  Dakujem za usmevne chvile pri citani :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ach jaj! Nemozem povedat ze ma to neprekvapuje ale iste je, ze je to velmi smutne, kedze sme "spolu" stravili vela prijemnych vecerov! Zelam vela stastia a inspiracie s Mes Hommes :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Néééé! Teď, TEĎ když tvůj blog najdu a začnu sledovat mě jako první čeká tento článek :D Nu, tak nic :D Hodně štěstí do dalších kroků a hlavně, ať je ti hezky :)

  OdpovedaťOdstrániť

//]]>